Obec Kostolné Kračany
Egyházkarcsa

Dobrovoľná zbierka

Adománygyűjtés

Tisztelt lakosok, kedves vállalkozók !

Bizonyára többen értesültek róla, hogy a múlt héten csütörtökön késő este tűz keletkezett egy családi ház melléképületében Egyházkarcsán, ami átterjedt a ház tetejére és a szomszéd garázsra is.

Egyházkarcsa Önkormányzata ezért úgy döntött, hogy közösségi adománygyűjtésbe kezd, hogy ezzel is segítsünk a bajba jutott családnak, hogy mielőbb sikerüljön felújítani a családi házukat.

Ezért felhívással fordulunk Tisztelt lakosainkhoz illetve a helyi vállalkozókhoz, hogy aki teheti az segítségével hozza járulhat a felújítási munkálatokhoz.

Pénzügyi adományokat a helyi községi hivatalban lehet felajánlani illetve eljuttatni aláírás ellenében.

Segítségüket előre is köszönjük!

Vážení občania,

Určite ste boli informovaní o požiari, ktorý vypukol minulý týždeň v rodinnom dome v  Kostolných Kračanoch a narobil tak vysokú škodu. Rozhodli sme sa v obci zorganizovať dobrovoľnú zbierku na rekonštrukciu domu. Ak by ste sa rozhodli rodine finančne pomôcť môžete tak urobiť na obecnom úrade.

Za vašu pomoc Vám ďakujeme.

Autor: Správca Webu

Dátum a čas

Dnes je piatok, 29.3.2024, 11:39:50

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Riešenie migračných výziev v obci Kostolné Kračany